Vol goede hoop een grote groep aan te treffen, ging ik naar de McDonald’s om de echte doorgewinterde rijders van onze club uit te zwaaien. Daar aangekomen ontmoet staat onze penningmeester ook als uitzwaaier te wachten op wie gaat rijden deze dag. Niet veel later verschijnt er nog een bekend gezicht, Peter Donia (ook met auto). Wat een grap, 3 leden en géén motor.
Gelukkig hebben we dan nog onze doorgewinterde Andre Adelaar, die even later ook aan komt rijden…Je begrijpt de teleurstelling als blijkt dat hij de enige motorrijden is.
Voor de gezelligheid allemaal gezeten met een bak koffie, in de hoop dat nog iemand komt. Maar helaas…Volgend jaar maar geen rit meer plannen op tijdens de motorbeurs denk ik.

groet,
Ronald Maus